Главная \ ПРО ВИРОБНИЦТВО

ПРО ВИРОБНИЦТВО

Пінопласт можна вважати одним з кращих будівельних матеріалів. Використовують його при обробці і теплоізоляції зовнішніх і внутрішніх стін будівель і приміщень. Обгрунтовано це тим, що пінопласт, характеристики якого ми опишемо нижче, має незаперечні переваги перед іншими ізоляційними матеріалами.

1 Виробництво пінопластуПерш, ніж розповідати про переваги і властивості даного матеріалу, опишемо процес його виробництва. Виготовляється він шляхом спінювання гранул полістиролу. Далі ці маленькі частинки обробляються спеціально розігрітим парою. Повторюють цю процедуру кілька разів. Такі циклічні процеси необхідні для того, щоб значно зменшити щільність і вага матеріалу.Далі отриману масу поміщають в сушку для усунення залишкової вологи, здійснюють процес на відкритому повітрі. Саме під час цього етапу виробництва пінопласт набуває закінчену форму гранул, розмір яких може варіюватися від 5 до 15 мм. На кінцевому етапі висушені гранули потрібно «упакувати» у форму, тобто додати матеріалу вигляд плит. Для цього за допомогою спеціальних апаратів і верстатів робиться пресування.Після цього матеріал втретє обробляється парою. У результаті утворюється білий блок, що має строго певну ширину. Його нарізають за розмірами, які потрібні замовнику. Він може бути і нестандартних розмірів (для певних дизайнерських рішень).

2 Властивості пінопластуНасамперед виділяють теплові властивості пінопласту. Це відмінний ізоляційний матеріал, який застосовується практично у всіх сферах будівництва як промислових, так і цивільних споруд. Теплопровідність пінопласту в 3 рази менше, ніж керамзиту і дерева, і в 17,5 разів нижче, ніж теплопровідність цегли.Для порівняння, якщо взяти 12 см пінопласту, вони рівні приблизно 210 см цегляної кладки. Такі теплові характеристики пінопласту дозволяють значно економити електроенергію, яка витрачається на обігрів приміщення. Крім цього, даний матеріал володіє ще й прекрасними звукоізоляційні властивості. Пояснюється це, насамперед, пористою структурою плит. Чим товще матеріал, тим краще буде шумоізоляція.Також важливою властивістю пінопласту є його стійкість до всіляких хімічних впливів, тому що виготовлений він з екологічно безпечних компонентів. Він не утворює середовища, сприятливого для розвитку грибка і цвілі, тому проблем при експлуатації практично не виникає. Ну і, звичайно ж, не можна не відзначити його волого - і пожежостійкість.Він не підтримує горіння. Але при цьому він здатний виділяти шкідливі гази (це є його незаперечною мінусом).Довговічність матеріалу і його високі характеристики дозволяють використовувати його при будівництві самих серйозних будівель і споруд. Численні випробування показали, що пінопласт здатний витримувати значні механічні навантаження і при цьому не деформується. А вкладається він досить просто, так як має невелику вагу.